Financovanie

Financovanie v maloobchode

Zariadenie, ktoré chcete používať, je na základe lízingovej zmluvy zakúpené spoločnosťou eulift s.r.o.. Za využívanie tohto zariadenia platíte mesačné splátky. K mesačným splátkam môže byť pribalená originálna údržba od Toyoty, rovnako aj opravy a poistenie zariadenia. Na konci dohodnutého obdobia využívania zariadenia máte tri možnosti: odkúpenie zariadenia, predĺženie zmluvy alebo vrátenie zariadenia.

Priamo vám ponúkame naše lízingové zmluvy v rôznych variantoch, podľa podmienok na miestnom trhu v zmysle operatívneho a finančného lízingu: Úplnú a Čiastočnú amortizáciu, Predaj, Spätný lízing a Kompletný servisný lízing. Pripomíname, že sortiment výrobkov a ponuka služieb sa môže meniť v závislosti od krajiny a nie všetky možnosti sú dostupné vo všetkých krajinách, vzhľadom na miestne regulácie a zákony.

Financovanie vo veľkoobchode

Očakávate krátke dodacie termíny, chcete si prenajať zariadenia od spoločnosti Toyota Material Handling s rôznou dobou trvania, alebo chcete otestovať zariadenia v priestoroch zákazníka pred tým, ako dostanete definitívnu objednávku? Ako odpoveď na vaše potreby,Toyota Material Handling Commercial Finance poskytuje financovanie na miestnych trhoch prostredníctvom nezávislých dílerov.

Naše Stock Financing Solutions poskytuje istený revolvingový úver, ktorý vám umožní nakúpiť zariadenia od našich dílerov na sklad a demo účely a tak zabezpečiť váš pracovný kapitál. Toyota Material Handling Commercial Finance ponúka finančné lízingy a úvery pod rámcovou zmluvou na financovanie prenájmu zariadení Toyota s flexibilitou, akú potrebujete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nákupný košík
X